Banner
Kaplıca Evleri
A-BLOK:
1+1 Apartlarımız Ana cadde üzerine konumlandırılmış olup balkonları caddeye bakmaktadır. Balkon ile birlikte 75 m2 olan dairemizin mutfağı oturma odası ile birleşik şekildedir. Oturma odasında iki tekli baza ve bir çekyat bulunmaktadır. Yatak odasında ise bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Banyo kısmında ise geniş küvet ve alafranga tuvalet bulunmaktadır.

A-BLOKTA
82 Ekran LCD TV, Mini Buzdolabı, İkili Ocak, Mutfak Ekipmanları, 24 Saat Termal Kaplıca Suyu, Balkon, Kablosuz İnternet Bulunmaktadır.


B-BLOK:
1+1 Apartlarımız balkonlarının bir bölümü caddeye bir bölümü ise Tesisimizin çocuk bahçesine bakmaktadır.
Balkon ile birlikte 75 m2 olan bu dairemizin mutfağı oturma odası ile birleşik şekildedir.
Oturma odasında iki tekli baza çekyat ve koltukları bulunan bu dairemizin yatak odasında ise bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Banyo kısmında ise geniş küveti ve alafranga tuvaleti bulunmaktadır.
B-BLOKTA; TV, Mini Buzdolabı, İkili Ocak, Mutfak Ekipmanları, 24 Saat Termal Kaplıca Suyu, Balkon, Kablosuz İnternet Bulunmaktadır.


C-BLOK: 1+1 Bu Apartlarımız tesisimizin bahçesinde olup balkonlarının tamamı çocuk oyun parkı bulunan bahçemize bakmaktadır.
50 m2 olan bu dairelerimizin oturma odasında İKİ tekli baza yatak odasında ise bir çift kişilik yatak bulunmaktadır.
Dairelerimizin mutfak kısımları küçüktür içerisinde ocak ve mutfak ekipmanları mevcuttur.

C-BLOKTA; TV, Mini Buzdolabı,2li Ocak, Mutfak Ekipmanları,24 Saat Termal Kaplıca Suyu, Balkon, Kablosuz İnternet bulunmaktadır.


D-BLOK: 1+1 Tesisimizin en yeni bloklarımızdır bu dairelerimiz 85 m2’dir.
Mutfak kısmı oturma odasından ayrı bir bölümdedir.
Oturma odasında iki tek kişilik baza ve bir çekyat bulunmakta olup yatak odasında ise bir çift kişilik yatak bulunmaktadır.
Banyo kısmında çift kişilik duble küvet ve bir alafranga tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca banyo haricinde ayrı bir alaturka tuvalet bulunmaktadır.

D-BLOKTA; 82 Ekran Lcd Tv, Büyükboy Buzdolabı, 2li Ocak, Mutfak Ekipmanları, 24 Saat Termal Kaplıca Suyu, Balkon, Kablosuz İnternet Bulunmaktadır.


 

 
 
Pro WEB